Türkçe - English


GİRİŞ ÇIKIŞ ODALAR KİŞİ

Otel Olanakları

Ferman Sultan Hotel olarak, siz değerli konuklarımızın, dileğiniz konforda ve düşlediğiniz tatili yapabilmeniz için buradayız. Güler yüzlü ve konuksever personelimiz tarafından kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri ağırlamaktan kıvanç duyarız. Konakladığınız süre boyunca, İstanbul’un kültürel zenginliklerini keşfederken dünyaca meşhur Türk misafirperverliğinin de keyfini çıkartacaksınız. Amacımız, sıradan bir tatili olağanüstü hatıralara dönüştürecek mükemmel hizmeti sunmaktır.

ÖN OFİS VE ODA SERVİSİ:
Seyahatiniz süresince sizlere her konuda yardımcı olmak için personelimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.SABAH KAHVALTISI :
Her sabah açık büfe kahvaltımız, teras katımızda yer alan deniz ve şehir manzaralı kahvaltı salonunda servis edilmektedir. Zengin içerikli menümüz siz misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.SPOR SALONU :
Siz misafirlerimiz için otelimizde ücretsiz spor salonumuz bulunmaktadır. Haftanın her günü 07:00 - 22:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.OTOPARK :
Ferman Sultan Hotel misafirlerimize ücret karşılığında otopark ve vale hizmeti sunmaktadır.

KURU TEMİZLEME VE ÇAMAŞIR SERVİSİ :
Ferman Sultan Hotel misafirlerimize ücret karşılığında kuru temizleme ve çamaşır servisi sunmaktadır.

TRANSFER :
Ferman Sultan Hotel misafirlerimize ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti sunmaktadır.

GÜVENLİK :
Ferman Sultan Hotel ortak kullanım alanları en son teknoloji kamera sistemleriyle 7 gün 24 saat izlenerek kayıt altında tutulmaktadır. Otelimizin tamamı yangın ve duman detektörler ile donatılmıştır. Güvenliğinizi bizler içinde önemlidir.