Türkçe - English


GİRİŞ ÇIKIŞ ODALAR KİŞİ

FİYAT & REZERVASYON

Ferman Sultan Hotel olarak siz değerli misafirlerimize fiyat ve rezervasyon olanakları için 3 farklı seçenek sunmaktayız;

Online Sorgulama: Bu bir Online rezervasyondur. Çünkü rezervasyon için gerekli tüm bilgileri girdiğinizde en geç 1 saat içerisinde ödeme bilgilerinizi kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında oda rezervasyon durum bilgilendirmesi tarafınıza e-mail aracılığıyla yapılacaktır.

Rezervasyon Talebi: Rezervasyon bilgilerinizi bize e-mail adresimiz olan info@fermansultanhotel.com ‘a göndermeniz durumunda, en kısa sürede sizlere soru ve talepleriniz için bilgilendirme yapılacaktır.

Mail Order Form:  Eğer internet ortamında ödeme yapmak istediğiniz kart bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız; rezervasyonunuzu sayfamızda bulunan mail order formu doldurarak, info@fermansultanhotel.com e-mail adresimize e-mail ya da +90 212 518 9507 nolu faksımıza faks yoluyla iletebilirsiniz. Kontrol sonrasında oda rezervasyon durum bilgilendirmesi tarafınıza mail order formda yazılı olan iletişim bilgileriniz aracılığıyla yapılacaktır.

Mail Order Form